Çağrı Merkezi :
0850 840 6702
Beta
Ana Sayfa Ne İşe Yarar? Kategoriler Çalıştığımız Firmalar İletişim

Kullanım Koşulları

TamirVar.com u kullanarak Kullanım Şartları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

TAMIRVAR.COM KULLANIM KOŞULLARI VE ŞARTLARI

Tamirvar.com web sitesi üzerinden veya telefon aracılığıyla talep ettiğiniz hizmetlerin size sunulması, üyelik koşulları ve hükümlerini kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Eğer bu şartlar ve koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize tamirvar.com'dan ulaşabilirsiniz.

TAMIRVAR.COM TANIMI

Hizmet almak isteyen kişilerle, hizmet vermek isteyen firmaları birbiri ile buluşturan bir internet sitesidir.

GENEL HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLER

 • Üye, www.tamirvar.com internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, TamirVar.com'un bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.
 • Üye, TamirVar.com tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin sözkonusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından www.tamirvar.com'a karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, TamirVar'ın sözkonusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.
 • Üye www.tamirvar.com internet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran üyeyi bağlayacaktır.
 • Üye, www.tamirvar.com internet sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, üye başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.
 • Tamirvar, üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. Üye, www.tamirvar.com internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden Tamirvar'dan tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.
 • Üye, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmiştir. Aksi takdirde, bundan doğacak hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen üyeye aittir.
 • İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden üye işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, www.tamirvar.com'u bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ari tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, www.tamirvar.com'un üyeye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır.
 • www.tamirvar.com web sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virus koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda üye www.tamirvar.com web sitesi'ne girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.
 • www.tamirvar.com, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya www.tamirvar.com web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.
 • www.tamirvar.com, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.

SAĞLADIĞINIZ BİLGİLER

 • www.tamirvar.com internet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin tamirvar.com ile hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur. Tamirvar.com üyenin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üyenin uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Tamirvar.com her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, www.tamirvar.com'un hiçbir sorumluluğu yoktur.
 • www.tamirvar.com kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanımını kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir. Tamirvar, üyenin www.tamirvar.com internet sitesi üzerinde yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar.
 • www.tamirvar.com, üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya www.tamirvar.com tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) www.tamirvar.com haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.
 • www.tamirvar.com internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

KAMPANYA VE İNDİRİM BİLDİRİMLERİ

 • www.tamirvar.com, iş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS'leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye işbu üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS'lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.

TAMIRVAR.COM HİZMETLERİ

 • İHTİYACA UYGUN FİRMALARIN YÖNLENDİRİLMESİ ve HİZMETİN SAĞLANMASI
  www.tamirvar.com hizmet talep üyenin ihtiyacına uygun hizmeti vermeyi tahahüt eden üye firmaya hizmet talep eden üyenin bilgilerini yollar. Ancak, üyenin ihtiyacı olan hizmetin, uzmanın veya talebin bulunmasında veya bölgenizdeki firmaların yeterli beceriye sahip olup olmamasından yada istediğiniz hizmeti yapmaya gönüllü olacağını ve hizmet talep eden kişinin hizmeti mutlaka satın alacağını garanti edemiyoruz. www.tamirvar.com'a kayıt olan uzman olduklarını iddia eden firmaları ve hizmet satın almak isteyen üyeleri kontrol etmemize rağmen, firmanın hizmet uzmanlığı, kabiliyeti veya yapacağı işin kalitesini garanti edemiyoruz. www.tamirvar.com olarak site dahilindeki firmaların sunacakları hizmetlerin tarafımızdan size taahhüt edilmediğini, hizmet almak amacıyla firmalarla kurmuş olduğunuz hukuksal ilişkilerde, www.tamirvar.com'un size karşı yerine getirmek zorunda olduğu fiilleri taahhüt etmez.

  Herhangi www.tamirvar.com a kayıtlı firma ile aranızda çıkabilecek bir anlaşmazlıkta, bu anlaşmazlığı firma ile doğrudan görüşmek zorundasınız ve SİZİN FİRMALAR İLE YAPTIĞINIZ GÖRÜŞME/ANLAŞMA VE BUNUN SONUCUNDA ORTAYA ÇIKAN BİR ANLAŞMAZLIK DURUMUNDA MEYDANA GELEN HER TÜRLÜ HASAR VEYA TALEP ( DOLAYLI VEYA TESADÜFİ ZARARLARDA DAHİL OLMAK ÜZERE), ŞÜPHELİ VE ŞÜPHESİZ, BİLİNEN VEYA BİLİNMEYEN, AÇIK VEYA GİZLİ ORTAYA ÇIKAN HER TÜRLÜ HASAR VEYA TALEPTEN (DOLAYLI VEYA TESADÜFİ ZARARLAR DAHİL OLMAK ÜZERE) WWW.TAMIRVAR.COM'U (VE BİZİM OFİS ÇALIŞANLARIMIZI, DİREKTÖRLERİMİZİ, ÇALIŞANLARIMIZI, İŞTİRAKLERİMİZİ, ACENTALARIMIZI), DİĞER KİŞİ, FİRMA VE VARLIKLARI ( BİZİM İŞ ORTAKLARIMIZ DAHİL OLMAK ÜZERE, WWW.TAMIRVAR.COM TARAFINDAN İSTİHDAM EDİLEN İMALATÇI VEYA TEDARİKÇİLERİMİZİ), MUAF TUTTUĞUNUZU KABUL EDERSİNİZ.

ÜYELİĞİN FESHİ

 • Sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya TamirVar.com tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır.
  TamirVar üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.
Sorun Yaşıyorsanız 0850 840 6702 i arayabilir veya destek@tamirvar.com email gönderebilirsiniz.
Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin facebook"" twitter google plus